Miejsce pracy:

Kraków

Oferta ważna do:

2024-10-07

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
    Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze komunikacji społecznej, public relations, marketingu
    Znajomość MS Power Point na poziomie zaawansowanym
    Budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenia do osiągania wyników, podejmowanie decyzji, stałe doskonalenie się

    Mile widziane

    Wykształcenie wyższe (kierunek: dziennikarstwo, komunikacja społeczna, public relations, marketing lub pokrewne)
    Minimum 5 lat doświadczenia w obszarze komunikacji społecznej, public relations, marketingu
    Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze organizacji eventów, społecznej odpowiedzialności biznesu, realizacji projektów promocyjnych i reklamowych
    Znajomość programu graficznego Corel, Adobe Ilustrator lub Photoshop na poziomie średniozaawansowanym
    Znajomość jęz. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (B1-B2
    Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • Udział w przygotowywaniu planu działalności informacyjnej Spółki oraz prowadzenie zadań z zakresu realizacji polityki informacyjnej Spółki oraz strategii marki
    Udział w przygotowywaniu planu działalności promocyjnej i reklamowej Spółki, analizowanie działań oraz identyfikowanie nowych obszarów aktywności
    Planowanie, organizowanie i obsługiwanie akcji promocyjnych, społecznych i edukacyjnych
    Tworzenie, konsultowanie treści i inicjowanie rozwoju strony internetowej Spółki oraz innych stron internetowych związanych z działalnością Spółki
    Udział w targach, imprezach wystawienniczych i promocyjnych
    Monitorowanie środków masowego przekazu pod kątem informacji o Spółce i branży oraz prowadzenie badań postrzegania wizerunku i marki Spółki
    Kompletownie, opracowywanie i publikowanie informacji o Spółce
    Realizowanie i zapewnianie zgodności działań podejmowanych w Spółce z Systemem Identyfikacji Wizualnej oraz doradztwo w tym zakresie
    Przygotowywanie planów i udział w działaniach prowadzonych w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu
    Przygotowywanie analiz dla potrzeb opracowania budżetu Biura oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki

    Kontakt HR: Sonia Lemiesz 48 572 886 275

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
    Nagroda jubileuszowa
    Równoważny czas pracy - w piątki pracujemy 6 godzin
    Możliwość pracy hybrydowej
    Parking firmowy
    Szkolenia prowadzone przez Trenerów Wewnętrznych: specjalistyczne i ogólnorozwojowe m.in. Excel, Power BI, Power Query, Lean Six Sigma, zarządzanie projektami, komunikacja interpersonalna
    Prywatna opieka medyczna w Medicover i możliwość objęcia nią członków rodziny
    Grupowe ubezpieczenie na życie (8 wariantów do wyboru)
    Dofinansowanie do wypoczynku (wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego rodziny)
    Dofinansowanie do okularów
    Dofinansowanie do Karty Multisport

    Benefity mogą różnić się w zależności od stanowiska.

    Nie zwlekaj - aplikuj już dziś! My też nie czekamy do końca publikacji ogłoszenia.
    Na bieżąco zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowy.