Kraków, Wrocław, Gliwice, Tarnów, Bielsko-Biała, Będzin, Częstochowa, Opole, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra

Oferta ważna do:

2024-10-01

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/CEN/36/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunek techniczny, ekonomiczny, zarządzanie
    Minimum 3 lat doświadczenia w obszarze elektroenergetyki
    Znajomość regulacji prawnych dotyczących zasad prowadzenia działalności w zakresie
    dystrybucji energii elektrycznej w Polsce i innych krajach Unii Europejskiej
    Znajomość zasad funkcjonowania operatora systemu dystrybucyjnego (OSD)
    Wiedza z zakresu zarządzania projektami
    Budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania wyników, podejmowanie decyzji, stałe doskonalenie się

    Mile widziane
    Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami w energetyce
    Certyfikat z zakresu zarządzania projektami wg PRINCE2 lub PMI
    Znajomość zasady realizacji projektów badawczo rozwojowych z dofinansowaniem
    Znajomość zasad funkcjonowania i rozwoju sieci inteligentnych
    Doświadczenie w zakresie zarządzania danymi pomiarowymi, obsługi klienta, zarzadzania zużyciem energii
    Znajomość j. angielskiego (B1/B2)
    Prawo jazdy kat. B

    Kontakt HR : 516 110 026

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie i prowadzenie projektów dotyczących zagadnień badawczo-rozwojowych lub innowacyjnych.
    Kierowanie przydzielonymi zasobami oraz realizacja projektów badawczo-rozwojowych lub innowacyjnych we współpracy z innymi komórkami organizacyjnymi w Spółce.
    Nadzór nad realizacją projektu, w tym planowanie, budżetowanie, zarządzanie, sterowanie i dostarczanie produktów zgodnie z harmonogramem.
    Raportowanie działań i postępu prac w projektach komórce nadzorującej projekt.
    Nadzór nad pilotażowymi wdrożeniami innowacyjnymi.
    Monitorowanie otoczenia rynkowego w zakresie innowacyjnych rozwiązań technicznych.
    Współpraca z organizacjami branżowymi oraz ośrodkami naukowo - badawczymi w zakresie pozyskiwania i wypracowywania innowacyjnych rozwiązań.
    Opracowywanie raportów, ekspertyz i analiz w wybranych obszarach badawczo-rozwojowych i
    innowacyjnych.
    Przygotowanie dokumentacji do uruchomienia nowych projektów, zamknięcia projektów, a także postępowań przetargowych i udział w postępowaniach przetargowych.
    Promowanie innowacyjności oraz innowacyjnego wizerunku Spółki wewnątrz i na zewnątrz

Oferujemy:

  • Oferujemy
    Umowa o pracę
    Nagroda jubileuszowa
    Grupowe ubezpieczenie na życie (8 wariantów do wyboru)
    Karta Multisport
    Dofinansowanie do wypoczynku (wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego rodziny)
    Dofinansowanie do okularów
    Program wdrożeniowy
    Szkolenia prowadzone przez Trenerów Wewnętrznych: specjalistyczne i ogólnorozwojowe m.in. Excel, Power BI, Power Query, zarządzanie projektami, komunikacja interpersonalna

    Nie zwlekaj - aplikuj już dziś! My też nie czekamy do końca publikacji ogłoszenia. Na bieżąco zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowy