Poziom stanowiska:

Kadra zarządzająca

Miejsce pracy:

Kraków, Gliwice, Wrocław

Oferta ważna do:

2024-10-04

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/CEN/39/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: logistyka
    Minimum 8 lat doświadczenia w obszarze zakupów i logistyki
    Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku menedżerskim
    Zdolność do inspirowania, motywowania i kierowania licznym i rozproszonym zespołem
    Znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych oraz przepisów i regulacji z obszaru logistyki i gospodarki magazynowej
    Wiedza z zakresu zarządzania nieruchomościami i transportu
    Nastawienie na realizację celów biznesowych i doświadczenie w skutecznym wdrażaniu strategii
    Umiejętność efektywnego zarządzania procesami zmian w organizacji
    Umiejętność współpracy wewnątrz firmy, ale również z innymi spółkami w Grupie TAURON

    Mile widziane:

    Doświadczenie w zarządzaniu złożonymi procesami w dużym przedsiębiorstwie
    Znajomość specyfiki branży energetycznej

    Kontakt HR: Sonia Lemiesz, tel. 572 886 275

Zakres obowiązków:

  • Kształtowanie strategii zakupowych oraz realizacja polityki zakupowej
    Kierowanie obszarem odpowiedzialnym za przeprowadzanie postępowań o udzielanie zamówień publicznych i zakupów
    Nadzór nad udzielaniem zamówień skonsolidowanych oraz prowadzeniem gospodarki magazynowej
    Efektywne zarządzanie nieruchomościami administracyjnymi
    Kreowanie polityki gospodarki transportowej oraz zarządzanie flotą samochodową
    Opracowywanie oraz realizacja planów działań w podległym obszarze, w tym zarządzanie budżetami, optymalizacja kosztów i monitorowanie wydatków
    Współpraca z innymi działami firmy w celu optymalizacji procesów biznesowychKształtowanie strategii zakupowych oraz realizacja polityki zakupowej
    Współpraca z innymi działami firmy w celu optymalizacji procesów biznesowych

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
    System premiowy ZPC
    Samochód służbowy
    Prywatna opieka medyczna
    Grupowe ubezpieczenie na życie
    Dofinansowanie do wypoczynku
    Karta Multisport
    Program wdrożeniowy
    Program rozwojowy dla liderów

    Nie zwlekaj - aplikuj już dziś! My też nie czekamy do końca publikacji ogłoszenia. Na bieżąco zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowy.