Podstawowe informacje

Poziom stanowiska:

Stanowisko specjalistyczne

Miejsce pracy:

Kraków, Tarnów, Będzin, Gliwice, Bielsko-Biała, Częstochowa, Opole, Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra

Oferta ważna do:

2024-10-08

Spółka:

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/CEN/42/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, ekonomiczne
    Minimum rok doświadczenia w obszarze dystrybucji energii elektrycznej lub sprzedaży energii elektrycznej
    Znajomość taryfy TAURON Dystrybucja S.A.
    Znajomość systemów wspierających obsługę klienta i sprzedaż usług dystrybucyjnych
    Znajomość systemów do obsługi korespondencji na poziomie podstawowym

    Mile widziane
    Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze dystrybucji energii elektrycznej lub sprzedaży energii elektrycznej
    Prawo jazdy kat. B

    Kontakt HR: 516110037

Zakres obowiązków:

  • Udział w opracowywaniu procedur i standardów obsługi klientów w zakresie sprzedaży usług dystrybucyjnych
    Monitorowanie realizacji i wdrożenia standardów w zakresie zawierania umów o świadczenie usług dystrybucyjnych
    Weryfikowanie i analizowanie spójności danych technicznych na potrzeby umów o świadczenie usług dystrybucyjnych
    Przygotowanie danych potrzebnych do zawarcia umów ze sprzedawcami rezerwowymi lub sprzedawcą z urzędu
    Przygotowywanie danych do przeprowadzania analiz i raportów związanych ze sprzedażą usług dystrybucyjnych, w tym klientów posiadających status operatora oraz przedsiębiorstw energetyki przemysłowej
    Aktualizowanie planów ograniczeń w dostarczaniu i poborze energii elektrycznej dla klientów i operatorów przyłączonych do sieci Spółki
    Przygotowywanie danych na potrzeby procedowania wniosków w zakresie sprzedaży wierzytelności oraz zwolnienia z długu w obszarze sprzedaży usług dystrybucyjnych
    Opracowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
    Premie kwartalne, premia roczna
    Ekwiwalent za energię elektryczną
    Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka
    Możliwość pracy hybrydowej
    Prywatna opieka medyczna i możliwość objęcia nią członków rodziny
    Grupowe ubezpieczenie na życie (;8 wariantów do wyboru);
    Pracowniczy Program Emerytalny
    Dofinansowanie do Karty Multisport
    Dofinansowanie do wypoczynku
    Dofinansowanie do okularów
    Program wdrożeniowy pod opieką doświadczonego pracownika
    Szkolenia prowadzone przez Trenerów Wewnętrznych: specjalistyczne i ogólnorozwojowe m.in. Excel, Power BI, Power Query, zarządzanie projektami, komunikacja interpersonalna

    Benefity mogą różnić się w zależności od stanowiska.
    Nie zwlekaj - aplikuj już dziś! My też nie czekamy do końca publikacji ogłoszenia. Na bieżąco zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowy.