Podstawowe informacje

Poziom stanowiska:

Stanowisko specjalistyczne

Miejsce pracy:

Kraków

Oferta ważna do:

2024-10-18

Spółka:

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/OKR/47/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie zawodowe (;kierunek techniczny, elektryczny lub elektroenergetyczny);
    Min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku technicznym związanym z pracą urządzeń elektroenergetycznych
    Budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania wyników, podejmowanie decyzji, stałe doskonalenia się

    Mile widziane

    Wykształcenie wyższe (;kierunek techniczny);
    Świadectwo kwalifikacyjne D, E
    Upoważnienie do wykonywania czynności łączeniowych

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie pracy urządzeń elektroenergetycznych zgodnie z obowiązującymi przepisami i podziałem
    kompetencji operatywnych.
    Pełnienie funkcji koordynującego przy pracach na urządzeniach elektroenergetycznych przy zachowaniu
    bezpiecznych warunków pracy.
    Koordynacja pracy jednostek wytwórczych przyłączonych do sieci dystrybucyjnej SN i nN.
    Koordynacja działań przy likwidacji awarii i zakłóceń występujących w sieci dystrybucyjnej.
    Przydzielanie zadań do realizacji dla zespołów pogotowia energetycznego.
    Monitorowanie pracy urządzeń w powierzonym obszarze, w razie potrzeby wprowadzanie zmian w układzie pracy sieci.
    Wprowadzanie danych z zaistniałych zdarzeń do systemów informatycznych. Wspomaganie obsługi klientów poprzez przekazywanie informacji technicznych w systemach informatycznych, dotyczących zgłoszeń klientów oraz zakłóceń/awarii w sieci.
    Współpraca z organami administracji publicznej i użytkownikami systemu przy likwidacji zagrożeń i awarii oraz w warunkach awarii masowych. Wprowadzanie ograniczeń awaryjnych lub w dostawach energii elektrycznej.
    Monitorowanie pracy urządzeń łączności, telemechaniki oraz rejestracji danych wykorzystywanych do kierowania ruchem sieci elektroenergetycznej.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
    Premie kwartalne, premia roczna
    Ekwiwalent za energię elektryczną
    Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka
    Nagroda jubileuszowa
    Równoważny czas pracy - w piątki pracujemy 6 godzin
    Możliwość pracy hybrydowej
    Parking firmowy
    Program wdrożeniowy pod opieką doświadczonego pracownika
    Szkolenia prowadzone przez Trenerów Wewnętrznych: specjalistyczne
    i ogólnorozwojowe m.in. Excel, Power BI, Power Query, Lean Six Sigma, zarządzanie projektami, komunikacja interpersonalna
    Prywatna opieka medyczna i możliwość objęcia nią członków rodziny
    Grupowe ubezpieczenie na życie (;8 wariantów do wyboru);
    Pracowniczy Program Emerytalny
    Dofinansowanie do wypoczynku (;wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego rodziny);
    Dofinansowanie do okularów
    Dofinansowanie do Karty Multisport
    Benefity mogą różnić się w zależności od stanowiska.
    Nie zwlekaj - aplikuj już dziś! My też nie czekamy do końca publikacji ogłoszenia.
    Na bieżąco zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowy.