Miejsce pracy:

Kraków

Oferta ważna do:

2024-10-18

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/OKR/45/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe; kierunek: elektryczny, teleinformatyczny, automatyka, informatyka, mechatronika
    Min. 1 rok doświadczenia w obszarze elektroenergetyki
    Wiedza z zakresu: przepisów BHP i ochrony środowiska, zasad eksploatacji i budowy urządzeń elektroenergetycznych, budowy i funkcjonowania urządzeń elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej (;EAZ); oraz urządzeń potrzeb własnych
    Budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania wyników, podejmowanie decyzji, stałe doskonalenia się

    Mile widziane
    Wykształcenie wyższe o kierunku ekonomicznym
    Min. 2 rok doświadczenia w obszarze elektroenergetyki oraz min 1 rok w obszarze elektroenergetycznej aparatury zabezpieczeniowej
    Prawo jazdy kat. B
    Znajomość oprogramowania ZPB, SAP Classic, ZMS

Zakres obowiązków:

  • Udział w opracowywaniu planów eksploatacyjnych i inwestycyjnych w zakresie elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej oraz urządzeń potrzeb własnych.
    Wykonywanie konfiguracji, nastaw oraz przeprowadzanie bieżącej analizy działania i kontroli prawidłowości eksploatacji elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej oraz urządzeń potrzeb własnych.
    Udział w organizowaniu i monitorowaniu usuwania zakłóceń i awarii w sieci dystrybucyjnej oraz analizowanie ich przyczyn pod kątem wyeliminowania zdarzeń w przyszłości.
    Udział w przeprowadzaniu odbiorów i rozruchów urządzeń przekazywanych do eksploatacji.
    Współpraca z zespołami pracowników przy sprawdzaniu i uruchamianiu elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej oraz urządzeń potrzeb własnych.
    Udział w opracowywaniu planu zakupów zabezpieczeń, przyrządów pomiarowych, urządzeń potrzeb własnych, części zapasowych oraz materiałów dla potrzeb eksploatacji.
    Udział w realizacji postępowań przetargowych w zakresie dotyczącym elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej oraz urządzeń potrzeb własnych.
    Dbanie o powierzony sprzęt i narzędzia wykorzystywane w realizacji prac, w tym zapewnienie odpowiedniego ich przechowywania, czystości, korzystania zgodnie z ich przeznaczeniem i technologiami wykonywania prac oraz przestrzeganie terminów ważności badań sprzętu i narzędzi.
    Aktualizowanie dokumentacji technicznej na potrzeby Wydziału.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
    Nagroda jubileuszowa
    Równoważny czas pracy - w piątki pracujemy 6 godzin
    Możliwość pracy hybrydowej
    Parking firmowy
    Szkolenia prowadzone przez Trenerów Wewnętrznych: specjalistyczne
    i ogólnorozwojowe m.in. Excel, Power BI, Power Query, Lean Six Sigma, zarządzanie projektami, komunikacja interpersonalna
    Grupowe ubezpieczenie na życie (;;;8 wariantów do wyboru);;;
    Dofinansowanie do wypoczynku (;;;wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego rodziny);;;
    Dofinansowanie do okularów
    Dofinansowanie do Karty Multisport
    Benefity mogą różnić się w zależności od stanowiska.
    Nie zwlekaj - aplikuj już dziś! My też nie czekamy do końca publikacji ogłoszenia.
    Na bieżąco zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowy.