Bielsko-Biała, Będzin, Częstochowa, Gliwice, Kraków, Tarnów, Opole, Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra

Oferta ważna do:

2024-08-05

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/CEN/18/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunek techniczny mile widziany kierunek elektryczny
    Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze elektroenergetyki
    Znajomość zasad funkcjonowania krajowego systemu elektroenergetycznego
    Znajomość zasad funkcjonowania operatora systemu dystrybucyjnego (OSD) i rynku energii
    Znajomość krajowych i europejskich regulacji sektorowych w zakresie usług elastyczności
    Znajomość j. angielskiego (A1/A2)
    Budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania wyników, podejmowanie decyzji, stałe doskonalenie się

    Mile widziane:
    Podstawowa znajomość systemów i aplikacji: AUMS-D, CBP, SCADA, SWOZ, ZMS, PGB, eLicznik, OeS
    Znajomość j. angielskiego (B1-B2)

    Kontakt HR: 516 110 026, Kierownik Biura Zarządzania Elastycznością: 516 111 101

Zakres obowiązków:

  • Określanie katalogu usług elastyczności wykorzystywanych w Spółce
    Obsługiwanie zgłoszeń z komórek organizacyjnych Spółki na pozyskanie usług elastyczności
    Obsługiwanie procesu pozyskania usług elastyczności, w tym rejestracja i certyfikacja dostawców usług elastyczności
    Informowanie komórek organizacyjnych Spółki o zawartych umowach na usługi elastyczności i o możliwości aktywowania usług
    Prowadzenie rejestru umów na usługi elastyczności i rejestru dostawców usług elastyczności
    Organizowanie i obsługiwanie aukcji na wybór dostawców usług elastyczności
    Prowadzenie oceny efektywności usług elastyczności
    Udział w opracowaniu Planu rozwoju Spółki w zakresie wykorzystania usług elastyczności
    Określanie wymagań dla dostawców usług elastyczności, wzorów umów i metod rozliczana usług elastyczności oraz zasad aktywacji i dezaktywacji usług elastyczności
    Przygotowywanie analiz dla potrzeb przygotowywania budżetu Biura oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
    Nagroda jubileuszowa
    Grupowe ubezpieczenie na życie (8 wariantów do wyboru)
    Karta Multisport na preferencyjnych warunkach
    Dofinansowanie do wypoczynku (wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego rodziny)
    Dofinansowanie do okularów
    Program wdrożeniowy
    Szkolenia prowadzone przez Trenerów Wewnętrznych: specjalistyczne i ogólnorozwojowe m.in. Excel, Power BI, Power Query, zarządzanie projektami, komunikacja interpersonalna

    Nie zwlekaj - aplikuj już dziś! My też nie czekamy do końca publikacji ogłoszenia. Na bieżąco zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowy