Miejsce pracy:

Kraków

Oferta ważna do:

2024-08-06

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Umowa na zastępstwo

Nr referencyjny:

TD/CEN/20/2024

Wymagania:

  • Wymagania

    Wykształcenie wyższe a kierunku ekonomicznym
    Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze wynagrodzenia i/lub controllingu
    Wiedza z zakresu planowania zatrudnienia, kształtowania budżetu kosztów pracy i zatrudnienia, analiz i benchmarków rynkowych
    Znajomość programów SAP HR, Controlling Support, MS Excel na poziomie podstawowym
    Budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania wyników, podejmowanie decyzji, stałe doskonalenie się

    Mile widziane

    Prawo jazdy kat B
    Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym A1/A2

Zakres obowiązków:

  • Analizowanie wskaźników związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi oraz diagnozowanie i raportowanie odchyleń
    Udział w przeprowadzaniu badań efektywności działań personalnych w oparciu o benchmarki rynkowe poprzez pozyskiwanie i analizę danych
    Udział w opracowywaniu planów oraz prognoz w zakresie zatrudnienia i budżetu kosztów pracy
    Generowanie raportów z systemu SAP HR oraz przygotowywanie analiz i informacji zarządczych w obszarze ZZL
    Bieżące monitorowanie poziomu realizacji planu zatrudnienia i budżetu kosztów pracy oraz diagnozowanie i raportowanie odchyleń
    Udział w przeprowadzaniu analiz demograficznych oraz opracowywanie wniosków pod kątem zapewniania ciągłości kluczowych kompetencji w Spółce
    Pozyskiwanie danych, w tym danych rynkowych dotyczących praktyk płacowych oraz przygotowywanie analiz na potrzeby kreowania polityki wynagradzania w Spółce
    Opracowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na zastępstwo
    Możliwość pracy hybrydowej
    Parking firmowy
    Szkolenia prowadzone przez Trenerów Wewnętrznych: specjalistyczne i ogólnorozwojowe m.in. Excel, Power BI, Power Query, Lean Six Sigma, zarządzanie projektami, komunikacja interpersonalna
    Prywatna opieka medyczna w Medicover i możliwość objęcia nią członków rodziny
    Grupowe ubezpieczenie na życie (8 wariantów do wyboru)
    Dofinansowanie do wypoczynku (wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego rodziny)
    Dofinansowanie do okularów
    Dofinansowanie do Karty Multisport

    Benefity mogą różnić się w zależności od stanowiska.

    Nie zwlekaj - aplikuj już dziś! My też nie czekamy do końca publikacji ogłoszenia.
    Na bieżąco zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowy.