Kraków, Tarnów, Bielsko-Biała, Gliwice, Wrocław, Legnica, Opole

Oferta ważna do:

2024-08-15

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/CEN/19/2024

Wymagania:

  • Wymagania
    Wykształcenie wyższe techniczne, ekonomiczne
    3 lata doświadczenia w obszarze dystrybucji lub sprzedaży energii elektrycznej
    Wiedza z zakresu obsługi klienta
    Znajomość systemów wspierających obsługę klienta oraz do obsługi korespondencji

    Mile widziane
    5 lat doświadczenia w obszarze dystrybucji lub sprzedaży energii elektrycznej
    Znajomość rozporządzeń krajowych i ustawy w zakresie funkcjonowania wytwórców i społeczności energetycznych

    Kontakt do HR: 516110037

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i wdrażanie procedur, strategii rozliczania i standardów obsługi społeczności energetycznych, wytwórców w tym mikroinstalacji i magazynów energii
    Rekomendowanie i przygotowywanie usprawnień w zakresie realizacji strategii Spółki w obszarze społeczności energetycznych, wytwórców, w tym mikroinstalacji i magazynów energii
    Opracowanie i aktualizacja regulacji wewnętrznych dotyczących obszaru społeczności energetycznych, wytwórców, w tym mikroinstalacji i magazynów
    Opracowywanie i wdrażanie standardów w zakresie umów dla społeczności energetycznych, wytwórców, w tym mikroinstalacji, magazynów energii, wymaganych do realizacji usług dystrybucji
    Prowadzenie zadań w zakresie rozwoju systemów informatycznych w podległym obszarze, w tym biznesowe administrowanie systemami IT
    Zarządzanie danymi technicznymi społeczności energetycznych, wytwórców, w tym mikroinstalacji i magazynów, wymaganych do realizacji usług dystrybucji
    Opracowywanie i wdrażanie standardów potrzebnych do obsługi wymiany danych strukturalnych, wydawania pozwoleń na użytkowanie modułów wytwórczych, redysponowania nierynkowego, kontroli mikroinstalacji i magazynów energii
    Opiniowanie projektów aktów prawnych i regulacji wewnętrznych, a także inicjowanie zmian Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej (IRiESD) w zakresie społeczności energetycznych, wytwórców, w tym mikroinstalacji i magazynów
    Realizowanie zadań związanych z nawiązywaniem relacji z instytucjami zewnętrznymi, w szczególności URE, UOKiK, PTPiREE, w zakresie społeczności energetycznych, wytwórców, w tym mikroinstalacji i magazynów
    Przygotowywanie analiz na potrzeby budżetu Biura oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne spółki

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
    Możliwość pracy hybrydowej
    Grupowe ubezpieczenie na życie (8 wariantów do wyboru)
    Dofinansowanie do Karty Multisport
    Dofinansowanie do wypoczynku (wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego rodziny)
    Dofinansowanie do okularów
    Szkolenia prowadzone przez Trenerów Wewnętrznych: specjalistyczne i ogólnorozwojowe m.in. Excel, Power BI, Power Query, zarządzanie projektami, komunikacja interpersonalna

    Benefity mogą różnić się w zależności od stanowiska.
    Nie zwlekaj - aplikuj już dziś! My też nie czekamy do końca publikacji ogłoszenia. Na bieżąco zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowy.