Podstawowe informacje

Poziom stanowiska:

Stanowisko fizyczne

Miejsce pracy:

Będzin

Oferta ważna do:

2024-08-16

Spółka:

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/OBD/24/2023

Wymagania:

  • Wykształcenie i doświadczenie zawodowe minimalne

    Wykształcenie Zawodowe

    Wykształcenie i doświadczenie zawodowe preferowane

    prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie prac pomocniczych na urządzeniach i sieciach elektroenergetycznych w zakresie eksploatacji likwidacji awarii i skutków awarii prac inwestycyjnych oraz usług zewnętrznych przy zachowaniu zgodności z przepisami eksploatacji i budowy urządzeń elektroenergetycznych BHP i ochrony środowiska oraz z przyjętymi technologiami wykonywania pracy

    Dbanie o powierzony sprzęt i narzędzia wykorzystywane w realizacji prac w tym zapewnienie odpowiedniego ich przechowywania czystości korzystania zgodnie z ich przeznaczeniem i technologiami wykonywania prac oraz przestrzeganie terminów ważności badań sprzętu i narzędzi

    Wykonywanie innych poleceń przełożonego które dotyczą pracy

Oferujemy:

  • Umowa o pracę

    Premie kwartalne, premia roczna

    Ekwiwalent za energię elektryczną

    Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

    Nagroda jubileuszowa

    Bony na posiłki profilaktyczne

    Płatne dyżury

    Dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych - 100%

    Program wdrożeniowy pod opieką doświadczonego pracownika

    Szkolenia prowadzone przez Trenerów Wewnętrznych: specjalistyczne i ogólnorozwojowe im.in. Excel, Power BI, Power Query, Lean Six Sigma, zarządzanie projektami, komunikacja interpersonalna

    Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe (np. UDT, prawo jazdy kat. C, CE, PPN)

    Prywatna opieka medyczna i możliwość objęcia nią członków rodziny

    Grupowe ubezpieczenie na życie

    Pracowniczy Program Emerytalny

    Dofinansowanie do wypoczynku

    Nie zwlekaj - aplikuj już dziś! My też nie czekamy do końca publikacji ogłoszenia

    Na bieżąco zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowy