Podstawowe informacje

Poziom stanowiska:

Stanowisko fizyczne

Miejsce pracy:

Jaworzno

Oferta ważna do:

2024-08-17

Spółka:

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/OBD/26/2024

Wymagania:

  • Minimalne

    Wykształcenie zawodowe
    Kierunek elektryczny

    Kwalifikacje świadectwo kwalifikacyjne E do 1 kV*

    Zakres wiedzy przepisy BHP i ochrony środowiska zasady eksploatacji i budowy urządzeń i sieci elektroenergetycznych

    Znajomość oprogramowania ZPB poziom podstawowy

    Preferowane

    Wykształcenie średnie
    Doświadczenie zawodowe - minimum 1 rok

    Obszar doświadczenia - elektroenergetyka

    Kwalifikacje świadectwo kwalifikacyjne E powyżej 1 kV prawo jazdy kat. B/C/E uprawnienia do prac w technologii PPN uprawnienia/kursy na obsługę koparki dźwigu podnośnika pilarki do drewna pilarki do nawierzchni hakowego kierowania ruchem drogowym spawacza

    Znajomość oprogramowania ZMS poziom podstawowy

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie prac na urządzeniach i sieciach elektroenergetycznych SN i nN w zakresie eksploatacji likwidacji awarii i skutków awarii prac inwestycyjnych oraz usług zewnętrznych przy zachowaniu zgodności z przepisami eksploatacji i budowy urządzeń elektroenergetycznych BHP i ochrony środowiska oraz z przyjętymi technologiami wykonywania pracy

    Przeprowadzanie oględzin pomiarów konserwacji oraz obsługa i eksploatacja sieci energetycznych SN i nN

    Wykonywanie prac w technologii pod napięciem

    Dbanie o powierzony sprzęt i narzędzia wykorzystywane w realizacji prac w tym zapewnienie odpowiedniego ich przechowywania czystości korzystania zgodnie z ich przeznaczeniem i technologiami wykonywania prac oraz przestrzeganie terminów ważności badań sprzętu i narzędzi

    Prowadzenie wymaganej dokumentacji z realizowanych prac

    Organizowanie pracy zespołu pracowników na zlecenie przełożonego oraz wykonywanie innych poleceń przełożonego które dotyczą pracy.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę

    Premie kwartalne, premia roczna

    Ekwiwalent za energię elektryczną

    Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

    Nagroda jubileuszowa

    Bony na posiłki profilaktyczne

    Płatne dyżury

    Dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych - 100%

    Program wdrożeniowy pod opieką doświadczonego pracownika

    Szkolenia prowadzone przez Trenerów Wewnętrznych: specjalistyczne i ogólnorozwojowe im.in. Excel, Power BI, Power Query, Lean Six Sigma, zarządzanie projektami, komunikacja interpersonalna

    Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe (np. UDT, prawo jazdy kat. C, CE, PPN)

    Prywatna opieka medyczna i możliwość objęcia nią członków rodziny

    Grupowe ubezpieczenie na życie

    Pracowniczy Program Emerytalny

    Dofinansowanie do wypoczynku