Podstawowe informacje

Poziom stanowiska:

Stanowisko kierownicze

Miejsce pracy:

Kraków, Tarnów, Bielsko-Biała, Będzin, Gliwice, Częstochowa, Opole, Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra

Oferta ważna do:

2024-08-08

Spółka:

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/CEN/25/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunek techniczny, preferowany elektryczny, budownictwo
    Minimum 5 lat doświadczenia w obszarze elektroenergetyki i realizacji inwestycji
    Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym
    Znajomość prawa budowlanego z aktami wykonawczymi
    Znajomość regulacji związanych z przygotowaniem, realizacją i rozliczeniem przedsięwzięć inwestycyjnych
    Prawo jazdy kat. B
    Budowanie partnerstwa i wywieranie wpływu, wdrażanie zmian, zapewnienie realizacji zadań, podejmowanie decyzji, zapewnienie gotowości do realizacji zadań, delegowanie, świadomość organizacyjna

    Mile widziane:
    3 lata doświadczenia w zarządzaniu złożonymi procesami i projektami inwestycyjnymi
    Znajomość prawa energetycznego
    Certyfikat z metodyki zarządzania projektami
    Znajomość programu ZMS moduł inwestycyjny - poziom średniozaawansowany
    Znajomość programu ZMS moduł: planowania inwestycji, dziennik odbiorów, eksploatacja - poziom podstawowy

    Kontakt HR: 798 013 457

Zakres obowiązków:

  • Organizowanie, kierowanie i nadzór nad całością zagadnień realizowanych w Biurze, zarządzanie i rozwijanie kompetencji pracowników, prawidłowe planowanie i rozliczanie czasu pracy,
    w szczególności weryfikacja usprawiedliwień nieobecności w pracy
    Nadzór nad wdrażaniem procesów w podległym obszarze oraz podejmowanie działań
    optymalizacyjnych, które wpływają na wzrost ich efektywności
    Nadzór nad realizacją strategicznych sieciowych projektów inwestycyjnych w Spółce wraz z
    zarządzaniem ryzykiem niewykonania ich zakresu, budżetu i harmonogramu
    Nadzór nad realizacją strategii poprawy efektywności inwestycyjnych w Oddziałach i poszczególnych
    obszarach merytorycznych w zakresie objętym projektami realizowanymi przez Biuro
    Współpraca w opracowywaniu i priorytetyzacji potrzeb do kształtowania Planu Rozwoju i planów
    inwestycyjnych w zakresie objętym zadaniami Biura
    Nadzór nad wdrażaniem zasad i wytycznych w zakresie współpracy przy realizacji strategicznych
    sieciowych projektów inwestycyjnych
    Nadzór i koordynowanie wykonywania wskaźników efektywnościowych i jakościowych realizowanych
    strategicznych sieciowych projektów inwestycyjnych
    Nadzór nad monitorowaniem i rozpatrywaniem reklamacji z rynku zewnętrznego związanych z
    realizacją inwestycji oraz koordynowanie współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego w
    zakresie realizacji inwestycji
    Nadzór merytoryczny nad funkcjonowaniem i rozwojem systemów informatycznych wspomagających
    realizację inwestycji
    Nadzór nad przygotowywaniem oraz monitorowanie realizacji budżetu Biura oraz nadzór nad
    opracowywaniem sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
    Premia roczna, system premiowy ZPC,
    Ekwiwalent za energię elektryczną
    Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka
    Nagroda jubileuszowa
    Prywatna opieka medyczna i możliwość objęcia nią członków rodziny
    Grupowe ubezpieczenie na życie (8 wariantów do wyboru)
    Pracowniczy Program Emerytalny
    Karta Multisport na preferencyjnych warunkach
    Dofinansowanie do wypoczynku (wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego rodziny)
    Dofinansowanie do okularów
    Program wdrożeniowy
    Szkolenia prowadzone przez Trenerów Wewnętrznych: specjalistyczne i ogólnorozwojowe m.in. Excel, Power BI, Power Query, zarządzanie projektami, komunikacja interpersonalna

    Nie zwlekaj - aplikuj już dziś! My też nie czekamy do końca publikacji ogłoszenia. Na bieżąco zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowy