Miejsce pracy:

Legnica

Oferta ważna do:

2024-09-03

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Umowa na zastępstwo

Nr referencyjny:

TD/OLG/25/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie
    Budowanie partnerstwa, dążenie do osiągania wyników, podejmowanie decyzji, stałe doskonalenie się

    Mile widziane
    Wykształcenie wyższe
    Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie i obsługa sekretariatu
    Udział w realizowaniu zadań w zakresie funkcji komórki organizacyjnej
    Pozyskiwanie danych związanych z zakresem merytorycznym komórki organizacyjnej
    Przygotowywanie dokumentów oraz sporządzanie zestawień informacji i danych
    Archiwizacja dokumentacji związanej z działaniami realizowanymi w komórce organizacyjnej
    Wprowadzenie danych w systemach informatycznych
    Bieżące wsparcie pozostałych pracowników komórki organizacyjnej

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
    Równoważny czas pracy - w piątki pracujemy 6 godzin
    Szkolenia prowadzone przez Trenerów Wewnętrznych: specjalistyczne
    i ogólnorozwojowe m.in. Excel, Power BI, Power Query, Lean Six Sigma, zarządzanie projektami, komunikacja interpersonalna
    Grupowe ubezpieczenie na życie

    Nie zwlekaj - aplikuj już dziś! My też nie czekamy do końca publikacji ogłoszenia.
    Na bieżąco zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowy.