Poziom stanowiska:

Koordynator

Miejsce pracy:

Wrocław

Oferta ważna do:

2024-09-04

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/OWR/24/2023

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (kierunek elektryczny)

    5 lat doświadczenia w obszarze elektroenergetyki

    Świadectwo kwalifikacyjne D, E

    Znajomość prawa energetycznego, przepisów BHP i ochrony środowiska, zasad eksploatacji i budowy urządzeń elektroenergetycznych, instrukcji z obszaru serwisu

    Znajomość systemów klasy GIS, ZPB, SAP Classic, ZMS na poziomie średniozaawansowanym

    Budowanie partnerstwa, wdrażanie zmian, zapewnienie realizacji zadań, podejmowanie decyzji, zapewnienie gotowości do realizacji zdań, delegowanie, świadomość organizacyjna

    Mile widziane:

    2 lata doświadczenia w obszarze zarządzania zespołem

    uprawnienia budowlane w zakresie sieci i instalacji elektrycznych

    Znajomość systemów klasy GIS, ZPB, SAP Classic, ZMS na poziomie zaawansowanym

Zakres obowiązków:

  • Organizowanie, kierowanie i nadzór nad zagadnieniami realizowanymi przez Region oraz zarządzanie i rozwijanie kompetencji pracowników, prawidłowe planowanie i rozliczanie czasu pracy, w szczególności weryfikacja usprawiedliwień nieobecności w pracy

    Koordynowanie realizacji zadań eksploatacyjnych, inwestycyjnych, usuwania awarii urządzeń i sieci WN/SN oraz usług świadczonych na zewnątrz

    Koordynowanie planowania prac i wyłączeń oraz realizacji nadzorów branżowych i obsługi firm obcych

    Zapewnienie prowadzenia obsługi ruchowej sieci WN

    Wdrażanie nowych technologii na sieci WN

    Przeprowadzenie kontroli brygad własnych i zewnętrznych w zakresie bezpiecznej organizacji pracy

    Koordynowanie zapotrzebowania na materiały i usługi obce

    Weryfikowanie danych techniczno-ekonomicznych niezbędnych do planowania zasobów koniecznych do realizacji inwestycji oraz oceny ekonomicznej ich wykonania (przygotowanie obmiarów, ofert, kalkulacji, kosztorysów, sporządzanie planów roboczogodzin)

    Monitorowanie realizacji budżetu Regionu oraz zastępowanie Kierownika Regionu WN

    Koordynowanie, opracowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki oraz wykonywanie innych poleceń przełożonego, które dotyczą pracy

    Kontakt HR: 571 668 287, Kierownik Regionu WN: 605 597 753

Oferujemy:

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

    Program wdrożeniowy

    Prywatna opieka medyczna

    Ubezpieczenie na życie

    Dofinansowanie do wypoczynku

    Karta Multisport

    Nie zwlekaj - aplikuj już dziś! My też nie czekamy do końca publikacji ogłoszenia.
    Na bieżąco zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowy.