Miejsce pracy:

Wrocław

Oferta ważna do:

2024-09-12

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/OWR/27/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie (kierunek techniczny, ekonomiczny lub ogólnokształcący)

    1 rok doświadczenia w pracy w obszarze elektroenergetyki

    Znajomość zasad funkcjonowanie systemu elektroenergetycznego

    Znajomość regulacji prawne dotyczące przyłączania odbioru do sieci

    Budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania wyników, podejmowanie decyzji, stałe doskonalenie się

    Mile widziane:

    Wykształcenie wyższe (kierunek elektryczny)

    2 lata doświadczenia w pracy w obszarze elektroenergetyki

    Znajomość zasad ZMS moduł projektowanie, systemów do obsługi korespondencji, systemów obsługi procesu przyłączania, KPP

    Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym (A1/A2)

Zakres obowiązków:

  • Zawieranie, zamienianie rozwiązywanie lub odstępowanie od umów o przyłączenie oraz prowadzenie korespondencji z klientami w ramach udzielonego pełnomocnictwa

    Przygotowanie informacji o realizacji umowy o przyłączenie na potrzeby obsługi klienta

    Obsługa dokumentów związanych z rozliczeniem umowy o przyłączenie

    Aktualizowanie kalkulacji opłaty za przyłączenie

    Obsługiwanie rozliczeń opłaty za przyłączenie

    Wprowadzenie i weryfikowanie danych w systemach informatycznych wspierających proces przyłączenia

    Przygotowanie informacji do rozpatrywania reklamacji związanych z realizacją umów o przyłączenie do sieci

    Przygotowanie informacji do opracowania prognozy w przychodów z tytułu opłat za przyłączenie

    Obsługiwanie wznowień dostaw energii elektrycznej, w tym tworzenie i aktualizowanie punków poboru energii elektrycznej

    Opracowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki oraz wykonywanie innych poleceń przełożonego, które dotyczą pracy Wydziału.

    Kontakt: HR +48 571 668 287 ; Kierownik Wydziału Przyłączeń +48 723 630 001

Oferujemy:

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

    Program wdrożeniowy

    Prywatna opieka medyczna

    Ubezpieczenie na życie

    Dofinansowanie do wypoczynku

    Karta Multisport

    Nie zwlekaj - aplikuj już dziś! My też nie czekamy do końca publikacji ogłoszenia. Na bieżąco zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowy.