Miejsce pracy:

Legnica

Oferta ważna do:

2024-09-13

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/OLG/28/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie kierunek elektryczny lub pokrewny
    Minimum 3 lata doświadczenia w eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych
    Świadectwo kwalifikacyjne D, E
    Upoważnienie do Prowadzenia ruchu wydawania poleceń ruchowych
    i wykonywania czynności łączeniowych za pomocą telemechaniki
    Budowanie partnerstwa, dążenie do osiągania wyników, podejmowanie decyzji, stałe doskonalenie się

    Mile widziane:

    Wykształcenie wyższe kierunek elektryczny lub pokrewny

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie pracą urządzeń elektroenergetycznych zgodnie z obowiązującymi przepisami i podziałem kompetencji operatywnych
    Pełnienie funkcji koordynującego przy pracach na urządzeniach elektroenergetycznych zgodnie z Instrukcją Organizacji Bezpiecznej Pracy
    Prowadzenie wymaganej dokumentacji ruchowej
    Koordynowanie pracy jednostek wytwórczych przyłączonych do sieci dystrybucyjnej SN i nN
    Koordynowanie działań przy likwidacji awarii i zakłóceń występujących w sieci dystrybucyjnej SN i nN
    Monitorowanie pracy urządzeń w powierzonym obszarze oraz w razie potrzeby wprowadzanie zmian w układzie pracy sieci
    Współpraca z organami administracji publicznej i użytkownikami systemu przy likwidacji zagrożeń i awarii oraz w warunkach awarii masowych
    Monitorowanie pracy urządzeń łączności, telemechaniki oraz rejestracji danych wykorzystywanych do kierowania ruchem sieci elektroenergetycznej
    Wprowadzanie danych z zaistniałych zdarzeń oraz przekazywanie informacji technicznych w systemach informatycznych, dotyczących zgłoszeń klientów oraz zakłóceń i awarii w sieci

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
    Równoważny czas pracy - w piątki pracujemy 6 godzin
    Szkolenia prowadzone przez Trenerów Wewnętrznych: specjalistyczne
    i ogólnorozwojowe m.in. Excel, Power BI, Power Query, Lean Six Sigma, zarządzanie projektami, komunikacja interpersonalna
    Grupowe ubezpieczenie na życie

    Nie zwlekaj - aplikuj już dziś! My też nie czekamy do końca publikacji ogłoszenia.
    Na bieżąco zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowy.