Podstawowe informacje

Poziom stanowiska:

Stanowisko fizyczne

Miejsce pracy:

Zabrze

Oferta ważna do:

2024-09-29

Spółka:

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/OGL/44/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe elektryczne

    Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze elektroenergetyki

    Świadectwo kwalifikacyjne E pow. 1 kV

    Wiedza z zakresu przepisów BHP i ochrony środowiska

    Znajomość zasad eksploatacji i budowy urządzeń i sieci elektroenergetycznych oraz instrukcji z obszaru serwisu

    Znajomość oprogramowania ZPB

    Zaangażowanie w pracę zespołową, proponowanie ulepszeń, koncentracja na wysokiej jakości pracy, stałe doskonalenie się

    Mile widziane

    Wykształcenie średnie o kierunku elektrycznym

    5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze elektroenergetyki

    Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie bieżącego nadzoru nad pracą urządzeń stacyjnych w celu zapewnienia ciągłości dostaw energii i bezawaryjnego funkcjonowania sieci

    Wykonywanie łączeń ruchowych zgodnie z przyjętymi instrukcjami i poleceniami dyspozytorów

    Przygotowywanie stref pracy w ustalonym obszarze obsługi urządzeń stacyjnych

    Dopuszczanie do pracy zespołu pracowników w ramach powierzonego obszaru obsługi urządzeń stacyjnych zgodnie z przepisami BHP i ochrony środowiska, przepisami eksploatacji i budowy urządzeń elektroenergetycznych oraz procedurami i przepisami wewnętrznymi

    Dokonywanie odczytów wskazań sygnalizacji zabezpieczeń, automatyki i ich rejestracja

    Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjno-ruchowej zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami

    Przeprowadzanie oględzin urządzeń stacji w celu eliminacji ewentualnych usterek i zagrożeń oraz zachowania należytego porządku

    Wykonywanie prac eksploatacyjnych przewidzianych w "Instrukcji stanowiskowej dyżurnego stacji elektroenergetycznych"

    Dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia wykorzystywane w realizacji prac, w tym zapewnienie odpowiedniego przechowywania sprzętu i narzędzi, czystości narzędzi i sprzętu, wykorzystania narzędzi i sprzętu zgodnie z ich przeznaczeniem i technologiami wykonywania prac, przestrzegania terminów ważności badań sprzętu i narzędzi

    Utrzymywanie porządku na obsługiwanych obiektach energetycznych, w tym pełnienie funkcji gospodarza stacji

Oferujemy:

  • Umowa o pracę

    Premie kwartalne, premia roczna

    Ekwiwalent za energię elektryczną

    Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

    Nagroda jubileuszowa

    Płatne dyżury

    Bony na posiłki profilaktyczne

    Dodatkowy dzień wolny za pracę w ruchu ciągłym - do 12 dni w roku

    Dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych - 100%

    Parking firmowy

    Program wdrożeniowy pod opieką doświadczonego pracownika

    Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje (np. UDT, prawo jazdy C, CE, PPN)

    Prywatna opieka medyczna w Medicover i możliwość objęcia nią członków rodziny

    Grupowe ubezpieczenie na życie (8 wariantów do wyboru)

    Pracowniczy Program Emerytalny

    Dofinansowanie do wypoczynku (wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego rodziny)

    Dofinansowanie do okularów

    Dofinansowanie do Karty Multisport

    Benefity mogą różnić się w zależności od stanowiska.

    Nie zwlekaj - aplikuj już dziś! My też nie czekamy do końca publikacji ogłoszenia.
    Na bieżąco zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowy.