Podstawowe informacje

Poziom stanowiska:

Stanowisko specjalistyczne

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Oferta ważna do:

2024-09-29

Spółka:

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/OBB/14/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, kierunek techniczny

    1 rok doświadczenia w obszarze elektroenergetyki

    Wiedza z zakresu prawa budowlanego

    Budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania wyników, podejmowanie decyzji, stałe doskonalenie się

    Mile widziane:

    2 lata doświadczenia w obszarze elektroenergetyki

    Prawo jazdy kat. B

    Świadectwo kwalifikacyjne D

    Znajomość zagadnień związanych z przygotowaniem, realizacją i rozliczeniem przedsięwzięć inwestycyjnych

    Podstawowa znajomość oprogramowania SAP Classic

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie zadań inwestycyjnych zgodnie z metodologią zarządzania projektami przyjętą w Spółce

    Monitorowanie przebiegu opracowywania dokumentacji projektowej oraz realizacji robót ogólno-budowlanych i rozliczeń przydzielonych zadań inwestycyjnych, w tym przygotowania danych i dokumentów do rozliczenia

    Współpraca przy ustalaniu harmonogramów wyłączeń i koordynacji prac w zakresie prowadzonych inwestycji

    Udział w opiniowaniu wytycznych projektowych na realizację zadań i projektów inwestycyjnych

    Inicjowanie i udział w procesie zakupowym związanym z wyborem wykonawców zadań inwestycyjnych lub zapewnieniem usług wspierających, w tym udział w opracowywaniu SIWZ

    Monitorowanie poprawności prowadzenia dokumentów projektowych w systemie informatycznym oraz archiwizowanie dokumentacji prowadzonych projektów

    Rozpatrywanie spraw związanych z reklamacjami z rynku zewnętrznego dotyczącymi realizacji inwestycji, w tym wyceną i wypłatą odszkodowań za szkody powstałe w wyniku realizacji inwestycji

    Zapewnienie prawidłowości przebiegu procesu budowlanego w zakresie obowiązków inwestora przed organami nadzoru budowlanego

    Opracowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
    Premie kwartalne, premia roczna
    Ekwiwalent za energię elektryczną
    Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka
    Możliwość pracy hybrydowej
    Program wdrożeniowy pod opieką doświadczonego pracownika
    Szkolenia prowadzone przez Trenerów Wewnętrznych: specjalistyczne i ogólnorozwojowe m.in. Excel, Power BI, Power Query, komunikacja interpersonalna
    Prywatna opieka medyczna i możliwość objęcia nią członków rodziny
    Grupowe ubezpieczenie na życie (10 wariantów do wyboru)
    Dofinansowanie do wypoczynku (wczasy pod gruszą)
    Karta Multisport na preferencyjnych warunkach

    Benefity mogą różnić się w zależności od stanowiska.

    Nie zwlekaj - aplikuj już dziś! My też nie czekamy do końca publikacji ogłoszenia. Na bieżąco zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowy.