Miejsce pracy:

Będzin

Oferta ważna do:

2024-09-29

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Umowa o czas określony/próbny

Nr referencyjny:

TD/OBD/30/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie

    Doświadczenie 1 rok w obszarze regulacji terenowo prawnych nieruchomości, prawnych, majątek sieciowy, finansowo-księgowy

    Mile widziane:

    Wykształcenie wyższe kierunek prawny, administracyjny, ekonomiczny

    Doświadczenie 2 lata w obszarze regulacji terenowo prawnych nieruchomości, prawnych, majątek sieciowy, finansowo-księgowy

    Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie projektów dokumentów w zadaniach związanych z nabywaniem, zbywaniem lub obciążaniem
    nieruchomości, w tym przygotowywanie wniosków zlecających zadania dla geodetów i rzeczoznawców oraz
    opracowywanie uwag do wykonanych prac

    Przygotowywanie projektów umów cywilnoprawnych i aneksów uprawniających do korzystania z nieruchomości osób
    trzecich oraz przygotowywanie projektów umów o udostępnienie nieruchomości sieciowych, a także monitorowanie
    czasu ich obowiązywania.

    Udział w negocjacjach warunków umów z właścicielami nieruchomości oraz warunków umów o udostępnianie
    nieruchomości produkcyjnych

    Analizowanie roszczeń wnoszonych przez właścicieli nieruchomości oraz zebranej dokumentacji i przygotowywanie
    propozycji odpowiedzi

    Udział w prowadzonych postępowaniach sądowych przy współpracy z radcami prawnymi, adwokatami poprzez
    uczestnictwo w oględzinach, przygotowywanie propozycji uwag do dokumentów powstałych w trakcie postępowań
    sądowych oraz przygotowywanie dokumentów źródłowych dotyczących prowadzonych spraw

    Przygotowywanie wniosków o wydanie decyzji administracyjnych na umieszczenie urządzeń w pasie drogowym oraz kontrolowanie terminu ich obowiązywania

     Przygotowywanie opłat wynikających z umów, decyzji oraz innych tytułów związanych z nieruchomościami

     Przygotowanie wniosków wieczystoksięgowych o aktualizację wpisów, ujawnianie nabytych praw

    Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemach informatycznych w zakresie: ewidencji majątkowej i zarządzania
    nieruchomościami, roszczeń, umów cywilnoprawnych, umów leasingowych, decyzji administracyjnych, nieruchomości
    z uregulowanym prawem do korzystania

    Opracowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
    Nagroda jubileuszowa

    Szkolenia prowadzone przez Trenerów Wewnętrznych: specjalistyczne
    i ogólnorozwojowe m.in. Excel, Power BI, Power Query, Lean Six Sigma, zarządzanie projektami, komunikacja interpersonalna

    Grupowe ubezpieczenie na życie (8 wariantów do wyboru)
    Dofinansowanie do wypoczynku (wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego rodziny)
    Dofinansowanie do okularów

    Nie zwlekaj - aplikuj już dziś! My też nie czekamy do końca publikacji ogłoszenia.
    Na bieżąco zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowy.