Miejsce pracy:

Opole, Nysa

Oferta ważna do:

2024-07-05

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/OOP/37/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (kierunek    elektryczny, automatyka, informatyka, teleinformatyka)
    Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze EAZ i/ lub TS    -
    Zakres wiedzy: zakłócenia sieci elektroenergetycznej, technika zabezpieczeniowa
    Znajomość zasad wykonywania czynności eksploatacyjnych urządzeń EAZ i TS
    Budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania wyników, podejmowanie decyzji, stałe doskonalenie się

    Mile widziane:
    Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze EAZ i/lub TS
    Świadectwo kwalifikacyjne D
    Prawo jazdy kat. B
    Znajomość regulacji prawnych związanych z EAZ i TS
    Znajomość oprogramowania ZMS, ZPB (poziom podstawowy)
    Znajomość języka angielskiego (poziom podstawowy (A1/A2))

Zakres obowiązków:

  • Udział w opracowywaniu założeń rozwoju w zakresie EAZ i TS oraz udział w opracowywaniu polityki w zakresie modernizacji i budowy obiektów energetycznych w aspekcie EAZ i TS.
    Identyfikowanie potrzeb w zakresie funkcjonowanie służb odpowiedzialnych za EAZ i TS.
    Monitorowanie realizacji planów eksploatacji, remontowych oraz inwestycyjnych w zakresie EAZ i TS.
    Monitorowanie realizacji rocznych planów zabiegów eksploatacyjnych w zakresie EAZ i TS.
    Udział w weryfikowaniu stosowania standardów technicznych zamawianych urządzeń i kryteriów standaryzacyjnych w przygotowywaniu i realizacji zadań inwestycyjnych i eksploatacyjnych w Spółce.
    Udział w weryfikowaniu warunków przyłączenia podmiotów przyłączanych do sieci WN w zakresie EAZ i TS.
    Udział w tworzeniu i aktualizacji standardów w zakresie rozwiązań EAZ i TS stosowanych w Spółce.
    Opracowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki.

    Dane do kontaktu:
    Zbigniew Oblicki - Kierownik Wydziału Automatyki i Telemechaniki - tel. 691 692 975;
    Joanna Jaźwa - tel. 571 665 236; Katarzyna Kowalczyk - tel. 516 110 140 / Wydział Personalny

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
    Nagroda jubileuszowa
    Równoważny czas pracy - w piątki pracujemy 6 godzin
    Możliwość pracy hybrydowej
    Szkolenia prowadzone przez Trenerów Wewnętrznych: specjalistyczne i ogólnorozwojowe m.in. Excel, Power BI, Power Query, Lean Six Sigma, zarządzanie projektami, komunikacja interpersonalna
    Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje (np. UDT, prawo jazdy C, CE, PPN)
    Grupowe ubezpieczenie na życie (8 wariantów do wyboru)
    Dofinansowanie do wypoczynku (wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego rodziny)
    Dofinansowanie do okularów
    Karta Multisport

    Nie zwlekaj - aplikuj już dziś! My też nie czekamy do końca publikacji ogłoszenia.
    Na bieżąco zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowy