Poziom stanowiska:

Stanowisko fizyczne

Miejsce pracy:

Lewin Brzeski, Opole

Oferta ważna do:

2024-07-05

Spółka:

TAURON Dystrybucja Pomiary sp. z o.o.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TDP/25/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe (kierunek elektryczny)
    Świadectwo kwalifikacyjne E do 1kV
    Znajomość budowy i eksploatacji układów pomiarowych (układy pomiarowe bezpośrednie)
    Znajomość przepisów BHP i ochrony środowiska
    Umiejętność obsługi komputera
    Zaangażowanie w pracę zespołową, proponowanie ulepszeń, koncentracja na wysokiej jakości pracy, stałe doskonalenie się

    Mile widziane:

    Wykształcenie średnie zawodowe (kierunek elektryczny)
    Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze układów pomiarowych

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie prac eksploatacyjnych i obsługa układów pomiarowo rozliczeniowych bezpośrednich przy zachowaniu zgodności z przepisami eksploatacji i budowy urządzeń elektroenergetycznych, BHP i ochrony środowiska oraz z przyjętymi technologiami wykonywania pracy
    Prowadzenie kontroli technicznych w zakresie układów pomiarowych
    Kontrolowanie pod kątem nielegalnego poboru w trakcie realizacji prac podstawowych w obszarze bezpośrednich układów pomiarowych
    Prowadzenie odczytów liczników energii elektrycznej
    Dbanie o powierzony sprzęt i narzędzia wykorzystywane w realizacji prac, w tym zapewnienie odpowiedniego ich przechowywania, czystości, korzystania zgodnie z ich przeznaczeniem i technologiami wykonywania prac oraz przestrzeganie terminów ważności badań sprzętu i narzędzi
    Prowadzenie wymaganej dokumentacji z realizowanych prac

    Dane kontaktowe:
    Małgorzata Radoszyn, Wydział Personalny tel. 516 115 811
    Urszula Dziedzic, Wydział Personalny tel. 572 886 217

Oferujemy:

  • Szkolenia  wewnętrzne i zewnętrzne
    Program wdrożeniowy
    Prywatna opieka medyczna
    Ubezpieczenie na życie
    Dofinansowanie do wypoczynku
    Karta Multisport
    Udogodnienia dla rodziców oraz przyszłych mam