Miejsce pracy:

Legnica

Oferta ważna do:

2024-07-25

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/OLG/14/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie
    Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze energetyki
    Budowanie partnerstwa
    Proponowanie ulepszeń
    Dążenie do osiągania wyników
    Podejmowanie decyzji
    Stałe doskonalenie się

    Mile widziane:

    Wykształcenie wyższe (kierunek techniczny)
    2 lata doświadczenia w obszarze zarządzania majątkiem sieciowym
    świadectwo kwalifikacyjne D
    Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie propozycji rozwiązań technicznych dla służb wykonawczych w zakresie usuwania awarii masowych oraz utrzymywanie optymalnej rezerwy urządzeń.
    Analizowanie i raportowanie wykonania planów utrzymaniowych oraz opracowywanie i weryfikowanie realizacji planów usuwania kolizji oraz udział w procesie usuwania i likwidacji szkód.
    Udział w realizacji zadań w zakresie zarządzania majątkiem sieciowym w Oddziale, w tym udostępnianie infrastruktury sieciowej i dzierżawa urządzeń, udział w odbiorach i sprawdzeniach technicznych, realizacja wymagań związanych z ochroną środowiska w zakresie majątku sieciowego, przeciwpożarowej.
    Prowadzenie ewidencji i rozliczeń w zakresie majątku sieciowego dla potrzeb podatków i innych opłat lokalnych oraz wprowadzenie na majątek i likwidacja elementów sieci elektroenergetycznej z uwzględnieniem weryfikacji ekonomicznego okresu użytkowania.
    Analizowanie niezawodności i awaryjności sieci i wykonywanie ocen stanu technicznego sieci oraz udział w opracowywaniu standardów.
    Analizowanie parametrów jakości energii elektrycznej oraz identyfikowanie źródeł jej nieprawidłowych parametrów w zakresie przypisanym do Wydziału Eksploatacji.
    Poszukiwanie nowych technologii mających na celu poprawę efektywności utrzymania majątku sieciowego poprzez weryfikowanie danych i informacji oraz przygotowywanie analiz.
    Udział w przeprowadzaniu rozliczeń, kontroli oraz odbiorów usług w zakresie wykonywanych prac.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
    Nagroda jubileuszowa
    Równoważny czas pracy - w piątki pracujemy 6 godzin
    Możliwość pracy hybrydowej
    Szkolenia prowadzone przez Trenerów Wewnętrznych: specjalistyczne
    i ogólnorozwojowe m.in. Excel, Power BI, Power Query, Lean Six Sigma, zarządzanie projektami, komunikacja interpersonalna
    Grupowe ubezpieczenie na życie Pracowniczy Program Emerytalny
    Dofinansowanie do wypoczynku

    Nie zwlekaj - aplikuj już dziś! My też nie czekamy do końca publikacji ogłoszenia.
    Na bieżąco zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowy.