Miejsce pracy:

Gliwice

Oferta ważna do:

2024-07-25

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/OGL/23/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie

    Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze regulacji terenowo prawnych nieruchomości/ prawnym/majątku sieciowego/ finansowo-księgowym

    Znajomość przepisów prawa cywilnego związanych z nieruchomościami

    Budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania wyników, podejmowanie decyzji, stałe doskonalenie się

    Mile widziane

    Wykształcenie wyższe o kierunku prawnym, administracyjnym, ekonomicznym

    Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze regulacji terenowo prawnych nieruchomości/ prawnym/majątku sieciowego/ finansowo-księgowym

    Znajomość regulacji związanych z nieruchomościami, podatkiem od nieruchomości

    Umiejętność prowadzenia rozliczeń finansowo-księgowych dotyczących nieruchomości

    Wiedza z zakresu zarządzania i wyceny nieruchomości

    Podstawowa znajomość systemów SAP Classic, ZMS, RTE

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie projektów dokumentów w zadaniach związanych z nabywaniem, zbywaniem lub obciążaniem nieruchomości, w tym przygotowywanie wniosków zlecających zadania dla geodetów i rzeczoznawców oraz opracowywanie uwag do wykonanych prac

    Przygotowywanie projektów umów cywilnoprawnych i aneksów uprawniających do korzystania z nieruchomości osób trzecich oraz przygotowywanie projektów umów o udostępnienie nieruchomości sieciowych, a także monitorowanie czasu ich obowiązywania

    Udział w negocjacjach warunków umów z właścicielami nieruchomości oraz warunków umów o udostępnianie nieruchomości produkcyjnych

    Analizowanie roszczeń wnoszonych przez właścicieli nieruchomości oraz zebranej dokumentacji i przygotowywanie propozycji odpowiedzi

    Udział w prowadzonych postępowaniach sądowych przy współpracy z radcami prawnymi, adwokatami poprzez uczestnictwo w oględzinach, przygotowywanie propozycji uwag do dokumentów powstałych w trakcie postępowań sądowych oraz przygotowywanie dokumentów źródłowych dotyczących prowadzonych spraw

    Przygotowywanie wniosków o wydanie decyzji administracyjnych na umieszczenie urządzeń w pasie drogowym oraz kontrolowanie terminu ich obowiązywania

    Przygotowywanie opłat wynikających z umów, decyzji oraz innych tytułów związanych z nieruchomościami

    Przygotowanie wniosków wieczystoksięgowych o aktualizację wpisów, ujawnianie nabytych praw

    Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemach informatycznych w zakresie: ewidencji majątkowej i zarządzania nieruchomościami, roszczeń, umów cywilnoprawnych, umów leasingowych, decyzji administracyjnych, nieruchomości z uregulowanym prawem do korzystania

    Opracowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki

Oferujemy:

  • Umowa o pracę

    Nagroda jubileuszowa

    Parking firmowy

    Szkolenia prowadzone przez Trenerów Wewnętrznych: specjalistyczne i ogólnorozwojowe m.in. Excel, Power BI, Power Query, Lean Six Sigma, zarządzanie projektami, komunikacja interpersonalna

    Grupowe ubezpieczenie na życie (8 wariantów do wyboru)

    Dofinansowanie do wypoczynku (wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego rodziny)

    Dofinansowanie do okularów

    Dofinansowanie do Karty Multisport

    Nie zwlekaj - aplikuj już dziś! My też nie czekamy do końca publikacji ogłoszenia.
    Na bieżąco zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowy.