Miejsce pracy:

Jelenia Góra, Lubań, Bolesławiec

Oferta ważna do:

2024-07-25

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/OJG/11/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie

    Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze energetyki

    Wiedza z zakresu podstaw prawa energetycznego oraz prawa budowlanego

    Budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania wyników, podejmowanie decyzji, stałe doskonalenie się

    Mile widziane:

    Wykształcenie wyższe, kierunek techniczny

    Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze elektroenergetyki w zakresie zarządzania majątkiem sieciowym, dystrybucji lub serwisu

    Świadectwo kwalifikacyjne D

    Prawo jazdy kat. B

    Znajomość systemów klasy GIS na poziomie podstawowym

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie propozycji rozwiązań technicznych dla służb wykonawczych w zakresie usuwania awarii masowych oraz utrzymanie optymalnej rezerwy urządzeń

    Analizowanie i raportowanie wykonania planów utrzymaniowych oraz opracowywanie i weryfikowanie realizacji planów usuwania kolizji oraz udział w procesie usuwania i likwidacji szkód

    Udział w realizacji zadań w zakresie zarządzania majątkiem sieciowym w Oddziale, w tym udostępnianie infrastruktury sieciowej i dzierżawa urządzeń, udział w odbiorach i sprawdzeniach technicznych, realizacja wymagań związanych z ochroną środowiska w zakresie majątku sieciowego, przeciwpożarowej

    Prowadzenie ewidencji i rozliczeń w zakresie majątku sieciowego dla potrzeb podatków i innych opłat lokalnych oraz wprowadzenie na majątek i likwidacja elementów sieci elektroenergetycznej z uwzględnieniem weryfikacji ekonomicznego okresu użytkowania

    Analizowanie niezawodności i awaryjności sieci i wykonywanie ocen stanu technicznego sieci oraz udział w opracowywaniu standardów

    Analizowanie parametrów jakości energii elektrycznej oraz identyfikowanie źródeł jej nieprawidłowych parametrów w zakresie przypisanym do Wydziału Eksploatacji

    Poszukiwanie nowych technologii mających na celu poprawę efektywności utrzymania majątku sieciowego, poprzez weryfikowanie danych i informacji oraz przygotowywanie analiz

    Udział w przeprowadzaniu rozliczeń, kontroli oraz odbiorów usług w zakresie wykonywanych prac

    Opracowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki

Oferujemy:

  • Umowa o pracę

    Nagroda jubileuszowa

    Szkolenia prowadzone przez Trenerów Wewnętrznych: specjalistyczne i ogólnorozwojowe

    Grupowe ubezpieczenie na życie (8 wariantów do wyboru)

    Dofinansowanie do wypoczynku

    Dofinansowanie do okularów

    Benefity mogą się różnić w zależności od stanowiska.

    Nie zwlekaj - aplikuj już dziś! My też nie czekamy do końca publikacji ogłoszenia. Na bieżąco zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowy.