Poziom stanowiska:

Mistrz

Miejsce pracy:

Tychy

Oferta ważna do:

2024-07-26

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/OGL/18/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne

    Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze elektroenergetyki

    Prawo jazdy kat. B

    Świadectwo kwalifikacyjne D

    Znajomość przepisów BHP, ochrony środowiska oraz instrukcji z obszaru serwisu

    Wiedza z zakresu zasad eksploatacji i budowy urządzeń elektroenergetycznych

    Umiejętność obsługi systemów klasy GIS, ZPB, SAP Classic oraz ZMS

    Budowanie partnerstwa i wywieranie wpływu, wdrażanie zmian, zapewnienie realizacji zadań, podejmowanie decyzji, zapewnienie gotowości do realizacji zadań, delegowanie, świadomość organizacyjna

    Mile widziane

    Wykształcenie wyższe elektryczne

    Minimum 5 lata doświadczenia zawodowego w obszarze elektroenergetyki

    Uprawnienia budowlane w zakresie sieci i instalacji elektrycznych

    Świadectwo kwalifikacyjne E

Zakres obowiązków:

  • Organizowanie pracy podległego zespołu, w tym prawidłowe planowanie i rozliczanie czasu pracy, w szczególności weryfikacja usprawiedliwień nieobecności w pracy w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu jakości, efektywności i bezpieczeństwa realizowanych prac wykonawczych przy uwzględnieniu aspektów ochrony środowiska

    Organizowanie i realizacja zadań eksploatacyjnych, inwestycyjnych, usuwania awarii urządzeń, sieci SN i nN i usług świadczonych na zewnątrz oraz udział w weryfikowaniu kosztorysów

    Przeprowadzanie kontroli brygad własnych i zewnętrznych w zakresie bezpiecznej organizacji pracy

    Planowanie prac i wyłączeń realizowanych na sieci

    Nadzór nad majątkiem wykorzystywanym przez brygady do realizacji zadań

    Zamawianie oraz rozliczanie materiałów i usług obcych w celu realizacji powierzonych prac

    Udział w odbiorach technicznych urządzeń i sieci przekazywanych do eksploatacji

    Udział w przygotowywaniu i weryfikowanie planów eksploatacyjnych

    Zapewnienie narzędzi, posiłków profilaktycznych, napojów, odzieży roboczej i środków ochrony dla podległego zespołu pracowników

    Przygotowywanie danych wsadowych do raportów i sprawozdań na potrzeby Spółki oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji w zakresie realizowanych zadań m.in. powykonawczej lub odbiorowej

Oferujemy:

  • Umowa o pracę

    Nagroda jubileuszowa

    Parking firmowy

    Szkolenia prowadzone przez Trenerów Wewnętrznych: specjalistyczne i ogólnorozwojowe m.in. Excel, Power BI, Power Query, Lean Six Sigma, zarządzanie projektami, komunikacja interpersonalna

    Grupowe ubezpieczenie na życie (8 wariantów do wyboru)

    Dofinansowanie do wypoczynku (wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego rodziny)

    Dofinansowanie do okularów

    Dofinansowanie do Karty Multisport

    Benefity mogą różnić się w zależności od stanowiska.

    Nie zwlekaj - aplikuj już dziś! My też nie czekamy do końca publikacji ogłoszenia. Na bieżąco zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowy.