Poziom stanowiska:

Stanowisko fizyczne

Miejsce pracy:

Wrocław

Oferta ważna do:

2024-07-09

Spółka:

TAURON Dystrybucja Pomiary sp. z o.o.

Umowa:

Umowa o czas określony/próbny

Nr referencyjny:

TDP/37/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe
    Prawo jazdy kat B
    Umiejętność obsługi pakietu MS Office 365 (Word, Excel)
    Znajomość zasad prowadzenia gospodarki magazynowej
    Zaangażowanie w pracę zespołową, proponowanie ulepszeń, koncentracja na wysokiej jakości pracy, stałe doskonalenie się

    Mile widziane:

    Wykształcenie średnie
    Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze zaopatrzenie lub logistyka
    Uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych podnośnikowych
    Znajomość systemu obsługi technicznej ELIOT (poziom podstawowy)

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie towarów, materiałów, plomb oraz aparatury pomiarowej do magazynu, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym wraz ze sporządzeniem odpowiedniej dokumentacji
    Zapewnienie prawidłowego oznakowania, rozmieszczenia i składowania towarów, materiałów, plomb oraz aparatury pomiarowej na wyznaczonej powierzchni magazynowej oraz zabezpieczenie przed zniszczeniem i kradzieżą
    Ponoszenie pełnej odpowiedzialności materialnej za powierzone składniki majątku
    Wydawanie towarów, materiałów, plomb oraz aparatury pomiarowej z magazynu na podstawie dowodów rozchodowych
    Udział w przeprowadzaniu okresowych inwentaryzacji
    Kwalifikacja aparatury pomiarowej do legalizacji lub jako zbędnej
    Transport aparatury pomiarowej, towarów i materiałów
    Przestrzeganie terminów ważności cech legalizacyjnych aparatury pomiarowej oraz fizyczne wydawanie aparatury pomiarowej
    Utrzymywanie porządku i czystości w magazynie
    Przygotowywanie dokumentacji magazynowej przy użyciu programów komputerowych

    Dane kontaktowe:
    Małgorzata Radoszyn, Wydział Personalny tel. 516 115 811
    Urszula Dziedzic, Wydział Personalny tel.572 886 217

Oferujemy:

  • Szkolenia  wewnętrzne i zewnętrzne
    Program wdrożeniowy
    Prywatna opieka medyczna
    Ubezpieczenie na życie
    Dofinansowanie do wypoczynku
    Karta Multisport
    Udogodnienia dla rodziców oraz przyszłych mam