Miejsce pracy:

Nowy Targ

Oferta ważna do:

2024-08-02

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Umowa na zastępstwo

Nr referencyjny:

TD/OKR/24/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie
    Znajomość obsługi komputera i aplikacji biurowych
    Umiejętność przygotowywania zestawień, przeprowadzania analiz
    Budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania wyników, podejmowanie decyzji, stałe doskonalenie się
    Mile widziane
    Wykształcenie średnie lub wyższe o kierunku elektrycznym
    Znajomość problematyki technicznej w zakresie elektroenergetyki, przepisów związanych z prawem energetycznym i działalnością przedsiębiorstw energetycznych
    Prawo jazdy kat B

Zakres obowiązków:

  • Udział w realizowaniu zadań w zakresie funkcji Wydziału Inwestycji
    Pozyskiwanie danych oraz opracowywanie analiz związanych z zakresem merytorycznym komórki organizacyjnej
    Przygotowywanie i kompletowanie materiałów, dokumentów oraz sporządzanie zestawień informacji i danych
    Udział w prowadzeniu i archiwizacja dokumentacji związanej z działaniami realizowanymi w komórce organizacyjnej
    Wprowadzanie i modyfikowanie danych w systemach informatycznych
    Bieżące wsparcie pozostałych pracowników komórki organizacyjnej

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na zastępstwo
    Możliwość pracy hybrydowej
    Parking firmowy
    Szkolenia prowadzone przez Trenerów Wewnętrznych: specjalistyczne
    i ogólnorozwojowe m.in. Excel, Power BI, Power Query, Lean Six Sigma, zarządzanie projektami, komunikacja interpersonalna
    Grupowe ubezpieczenie na życie (8 wariantów do wyboru)
    Dofinansowanie do wypoczynku (wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego rodziny)
    Dofinansowanie do okularów
    Dofinansowanie do Karty Multisport

    Benefity mogą różnić się w zależności od stanowiska.
    Nie zwlekaj - aplikuj już dziś! My też nie czekamy do końca publikacji ogłoszenia.
    Na bieżąco zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowy.