Poziom stanowiska:

Kadra zarządzająca

Miejsce pracy:

Kraków, Gliwice, Wrocław

Oferta ważna do:

2024-08-02

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/CEN/12/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
    Minimum 8 lat doświadczenia w branży IT, w tym co najmniej 5 lat na stanowisku menedżerskim
    Doświadczenie w zarządzaniu dużymi projektami IT oraz zespołami w strukturze rozproszonej
    Znajomość nowoczesnych technologii (np. AI, Machine Learning) i narzędzi informatycznych, w tym systemów RPA
    Znajomość regulacji oraz narzędzi z obszaru bezpieczeństwa (m.in. RODO, NIS2)
    Nastawienie na realizację celów biznesowych i doświadczenie w skutecznym wdrażaniu strategii
    Zdolność do inspirowania, motywowania i kierowania zespołem rozproszonym
    Umiejętność efektywnego zarządzania procesami zmian w organizacji
    Umiejętność współpracy wewnątrz firmy, ale również z innymi spółkami w Grupie TAURON
    Znajomość specyfiki branży energetycznej będzie dodatkowym atutem

    Kontakt HR: 516 116 288

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i realizacja strategii IT/OT zgodnej z celami biznesowymi Spółki
    Kreowanie i nadzór nad wdrożeniem polityki w zakresie OT/IT, teleinformatyki, systemów telekomunikacyjnych
    Automatyzacja i digitalizacja procesów biznesowych i operacyjnych, zgodnie z trendami technologicznymi oraz zmieniającymi się warunkami rynkowymi
    Wdrażanie nowoczesnych technologii i systemów informatycznych, zgodnych z oczekiwaniami klientów wewnętrznych i zewnętrznych
    Dostosowywanie narzędzi i usług IT do zmieniających się potrzeb klientów
    Kompleksowy nadzór nad projektami IT wspierającymi realizację procesów biznesowych
    Zapewnienie bezpieczeństwa informatycznego i ciągłości działania systemów IT
    Opracowywanie oraz realizacja planów inwestycyjnych w obszarze IT, w tym zarządzanie budżetami, optymalizacja kosztów i monitorowanie wydatków
    Współpraca z innymi działami firmy w celu optymalizacji procesów biznesowych

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
    System premiowy ZPC
    Samochód służbowy
    Prywatna opieka medyczna
    Grupowe ubezpieczenie na życie
    Dofinansowanie do wypoczynku
    Karta Multisport
    Program wdrożeniowy
    Program rozwojowy dla liderów

    Nie zwlekaj - aplikuj już dziś! My też nie czekamy do końca publikacji ogłoszenia. Na bieżąco zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowy