Poziom stanowiska:

Kadra zarządzająca

Miejsce pracy:

Kraków, Gliwice, Wrocław

Oferta ważna do:

2024-08-08

TAURON Dystrybucja S.A.

Umowa:

Docelowo umowa na czas nieokreślony

Nr referencyjny:

TD/CEN/14/2024

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe preferowane techniczne, ekonomiczne
    Minimum 8 lat doświadczenia w obszarze sprzedaży, obsługi klienta, w tym co najmniej 5 lat na stanowisku menedżerskim
    Doświadczenie w budowaniu skutecznych strategii obsługi klienta w dużych organizacjach
    Doświadczenie w zarządzaniu złożonymi procesami, projektami
    Znajomość regulacji oraz narzędzi z obszaru bezpieczeństwa (m.in. RODO)
    Znajomość nowych modeli współpracy z podmiotami na rynku energii
    Nastawienie na realizację celów biznesowych i doświadczenie w skutecznym wdrażaniu strategii
    Zdolność do inspirowania, motywowania i kierowania zespołem rozproszonym
    Umiejętność efektywnego zarządzania procesami zmian w organizacji
    Znajomość specyfiki branży energetycznej
    Umiejętność współpracy wewnątrz firmy, ale również z innymi spółkami w Grupie TAURON

    Kontakt HR: 572 886 275

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie jakością w obszarze obsługi klienta, w szczególności usprawnianie kanałów komunikacji i efektywnej komunikacji z klientem
    Kreowanie i realizacja procesów cyfryzacji i digitalizacji w obsłudze klienta z wykorzystaniem nowych technologii
    Wyznaczanie nowych trendów i definiowanie standardów w obszarze obsługi klienta
    Aktywne doskonalenie procesów związanych z obsługą klienta
    Tworzenie i realizacja strategii w obszarze zakupu i sprzedaży usług przesyłowych i dystrybucyjnych
    Opracowywanie oraz realizacja planów działań w podległym obszarze, w tym zarządzanie budżetami, optymalizacja kosztów i monitorowanie wydatków
    Współpraca z innymi działami firmy w celu optymalizacji procesów biznesowych

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
    System premiowy ZPC
    Samochód służbowy
    Prywatna opieka medyczna
    Grupowe ubezpieczenie na życie
    Dofinansowanie do wypoczynku
    Karta Multisport
    Program wdrożeniowy
    Program rozwojowy dla liderów

    Nie zwlekaj - aplikuj już dziś! My też nie czekamy do końca publikacji ogłoszenia. Na bieżąco zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowy